MÖBLER / Bord / Soffbord 10302313
nr 1030 2313
Soffbord
1920-tal, diameter: 100 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:43:41
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr